× بستن تبلیغات
اکتبر
11
2018

طرح توجیهی تولید بیسکویت ساده ، میشکا و نان و شیرینی

طرح توجیهی تولید بیسکویت ساده ، میشکا و نان و شیرینی

ایجاد صنایع غذایی وتبدیلی در کشورهای درحال توسعه موجب چند برابر شدن ارزش افزوده محصولات کشاورزی است ارزان بودن مواد خام ارزبری کم ، نیروی کار ارزان و نیاز به سرمایه کم همگی ازجمله عواملی است که ایجاد صنایع تبدیلی توجیه پذیر می نماید و موجب چند برابر شدن ارزش افزوده محصولات کشاورزی می شود
ساختار اقتصادی ایران بگونه ای است که بخش کشاورزی و صنایع
دسته بندی طرح های توجیهی و کارآفرینی
بازدید ها 128
فرمت فایل doc
حجم فایل 42 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 79

طرح توجیهی تولید بیسکویت ساده ، میشکا و نان و شیرینی

فروشنده فایل

کد کاربری 447

کاربر

ایجاد صنایع غذایی وتبدیلی در کشورهای درحال توسعه موجب چند برابر شدن ارزش افزوده محصولات کشاورزی است . ارزان بودن مواد خام , ارزبری کم ، نیروی کار ارزان و نیاز به سرمایه کم همگی ازجمله عواملی است که ایجاد صنایع تبدیلی توجیه پذیر می نماید و موجب چند برابر شدن ارزش افزوده محصولات کشاورزی می شود.

ساختار اقتصادی ایران بگونه ای است که بخش کشاورزی و صنایع تبدیلی همواره از جایگاه ویژه ای در فرآیند توسعه اقتصاد ، اجتماعی وسیاسی کشور برخودار بوده است . امکانات بلقوه ، وسعت اراضی قابل کشت ، تنوع اقلیم ، سهم قابل توجه جمعیت واشتغال درمناطق روستایی ، معیارهای برتری اقتصادی ازجمله برتری بسبی سرمایه گذاری دراین بخش و ارزش سرمایه داری ها و ساختار اقتصادی تولید و محرومیت زدایی استعداد این سرزمین را باری توسعه و رشد کشاورزی وراه اندازه صنایع تبدیل و غذایی توجه می کند.

محل کسب و کار در کنار جاده کمربندی است و به راحتی رفت وآمد امکان پذیر اس تو کارکنان به راحتی می توانند به محل کار خود بروند امکانات رفاهی برای کارکنان وجود دارد . سرویس ایاب وذهاب هم برای آنان در نظر گرفته شده است .

با توجه به اینکه مشتریان این طرح تمامی افراد خانواده می باشند و با توجه به قیمت تعین شده محصول ازطرف اتحادیه و دولت از لحاظ اقتصادی تمامی خانواده ها توانای خرید محصول طرح را دارند.

– تجزیه و تحلیل بازار

  • · اندازه بازارو نرخ رشد

با توجه به افزایش جمعیت و علاقه افراد به استفاده از مواد شیرین نرخ رشد بازار این طرح در حال افزایش است .

پس کلیک روی گزینه ی دانلود و پرداخت آنلاین لینک دانلود نمایش داده می شود.

برای پرداخت آنلاین نیاز به شماره 16 رقمی روی کارت ، رمز دوم ، cvv2 و تاریخ انقضای روی کارت دارید.

می توانید از روش خرید پستی استفاده کنید به این صورت که طرح در محل آدرس خود از مامور پست تحویل بگیرید و مبلغ را پرداخت کنید و یا به صورت تلفنی خرید کنید. برای کسب اطلاعت بیشتر روی هریک از روش ها کلیک کنید : 1 – دانلود 2- تلفنی 09010593607 3- خرید پستی طرح توجیهی

درباره نویسنده:

فرستادن دیدگاه

نوشته‌های تازه

× بستن تبلیغات